اخبار > نشست مسئول جدید دفتر نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان با حضورجمعی از دانشجومعلمان فعال فرهنگی
 


معارفه
نشست مسئول جدید دفتر نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان با حضورجمعی از دانشجومعلمان فعال فرهنگی

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1397/02/22

به گزارش پایگاه خبری دانشجو معلم(stnn) )نشست مسئول جدید دفتر نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان حجت الاسلام عاملی با برخی از دانشجومعلمان فعال فرهنگی در روز 17 اردیبهشت 1397 در پردیس بنت الهدی صدر رشت برگزار شد. مشروح خبر در ادامه...

به گزارش پایگاه خبری دانشجو معلم (stnn)نشست صمیمی مسئول جدید دفتر نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان حجت الاسلام عاملی با برخی از دانشجومعلمان فعال فرهنگی در روز 17 اردیبهشت 1397 در پردیس بنت الهدی صدر رشت  برگزار شد.

این مراسم ابتدا با قرائت قرآن توسط یکی از دانشجومعلمان آغاز شد و پس از قرائت قرآن حجت الاسلام والمسلین جعفری ، ضمن توضیحاتی در درباره ی روش کار خود  در طول یکسال از همه کارکنان و دانشجومعلمان بابت همراه بودن و همکاری همیشگی تشکر نمودند.

در ادامه حجه الاسلام و المسلمین عاملی نکاتی را بیان نمودند ایشان بیان کردند که ما انسان ها باید خدا بین باشیم نه خودبین، انسان های خود بین ممکن است به رذایل اخلاقی برسند ما انسان ها باید درتمام مراحل زندگی خود به آخرت توجه کنیم.محال است که انسان نادرست زندگی کند ولی بتواند انسانی درست تربیت کند به ویژه معلمین که نقش بسیار مهمی در تربیت دارند.در گذشته معلمینی بودند که در کارشان آن قدر اخلاص داشتند که می شد در نماز به آن ها اقتدا کرد، ایشان در پایان این نکته را بیان نمودند که شما دانشجومعلمین باید در عمل نشان دهید که دانشگاه فرهنگیان جز نمونه ترین دانشگاه هاست.

 ودر پایان این مراسم از مسئولان هیئت، پایگاه خبری دانشجومعلم، اقامه نماز و کانون خط امام  (ره) در هر دو پردیس تقدیر و تشکر به عمل آمد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما