اخبار > پیام تبریک دکتر عاملی، دکتر احدزاده و دکتر ثاقبی
 


پیام تبریک
پیام تبریک دکتر عاملی، دکتر احدزاده و دکتر ثاقبی

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1398/02/13

پیام تبریک حجة الاسلام و المسلمین دکتر عاملی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان گیلان، دکتر احدزاده، مدیریت امور پردیس های استان گیلان و دکتر ثاقبی سرپرست پردیس بنت الهدی صدر رشت به دنبال خبر افتخار آفرینی دانشجومعلمان در بیست و نهمین جشنواره فرهنگی و هنری

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

   خبر افتخار آفرینی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان گیلان در بیست و نهمین جشنواره فرهنگی و هنری پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان کشور، موجبات مسرت و خوشحالی اینجانب و همکارانم در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری را فراهم آورد. لذا از این طریق این افتخار آفرینی را به دانشجومعلمان فرهیخته، خانم معصومه ابراهیمی و آقایان مصطفی طاهری و امین معتمد و تمامی اساتید و همکاران گرامی که این عزیزان را در این راه یاری نموده اند، تبریک عرض نموده و از خداوند متعال دوام توفیقات را برایشان مسئلت دارم.

 

                                    سید احمد عاملی

 

                                    مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان گیلان

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

   دانشجومعلمان فرهیخته سرکار خانم معصومه ابراهیمی، جناب آقایان مصطفی طاهری و امین معتمد سلام علیکم؛

 

   خبر درخشش چشمگیر شما در بیست و نهمین جشنواره فرهنگی و هنری، یکبار دیگر پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان گیلان را در سطح ملی به جامعه دانشگاهی و علمی کشور معرفی کرد.

 

   این افتخار آفرینی شما باعث خوشحالی و البته سربلندی همه مسئولین پردیس های دانشگاه شد. برخود فرض میدانم این موفقیت را به دانشجویان افتخار آفرین،سرپرستان محترم پردیس ها، کارشناس مسئولان پرتلاش هر دو پردیس و همه اساتید و دانشجویان عزیز پردیس های بنت الهدی صدر و امام علی (ع) گیلان صمیمانه تبریک و شادباش گفته و قدردان زحمات همگان باشم. امیدوارم این موفقیت ها و درخشش ها همچنان مستمر باشد و در سایه توجهات حضرت حق همه فعالین و شاغلین دانشگاه فرهنگیان گیلان پیروز و سربلند باشند.

 

                                                                               سید سعید احدزاده

 

                                                                               مدیریت امور پردیس های استان گیلان

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

   دورد و سلام خداوند بر ارواح طیبه شهدا و امام شهدا فتح قله های بلند علم و دانش و کسب افتخارات بزرگ علمی از خصیصه های اساتید گرانقدر و فرهیخته و دانشجومعلمان هوشمند و پرتلاش دانشگاه فرهنیگان گیلان است.

 

   کسب مقام دوم استاد برگزیده کشوری خانم دکتر پری موسی پور میاندهی استاد فرهیخته و عضو محترم هیئت علمی پردیس شهید بنت الهدی صدر رشت و همچنین کسب موفقیت دانشجومعلمان عزیز و مستعد خانم معصومه ابراهیمی و آقای مصطفی طاهری و آقای امین معتمد در بیست و نهمین جشنواره فرهنگی و هنری را خدمت جامعه دانشگاه فرهنگیان گیلان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

   بی تردید موفقیت های مذکور مدیون زحمات و تلاش های تمامی اساتید گرانقدر و فرهیخته، همکاران گرامی و دلسوز و دانشجومعلمان عزیز و معتمد بوده که بدینوسیله برخود فرض میدانم از تمامی این عزیزان که فعالانه در به ثمر رسیدن این موفقیت ها سهیم بوده اند تقدیر و تشکر نمایم. امید است با تلاش های مستمر و همکاری شما عزیزان فرهیخته شاهد تداوم موفقیت های روزافزون دانشگاه فرهنگیان گیلان باشیم.

 

و من الله توفیق

 

                                                                  دکتر کرامه ثاقبی

 

                                                                  سرپرست پردیس شهید بنت الهدی صدر رشت

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما