اخبار > مراسم معارفه سرپرست پردیس شهید بنت الهدی صدر گیلان
 


مراسم معارفه
مراسم معارفه سرپرست پردیس شهید بنت الهدی صدر گیلان

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1397/11/15

مراسم معارفه سرپرست پردیس شهید بنت الهدی صدر گیلان سرکار خانم دکتر ثاقبی با حضور اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان گیلان و جناب آقای دکتر امجدی معاونت پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان برگزار شد.

 

مراسم معارفه سرپرست پردیس شهید بنت الهدی صدر گیلان سرکار خانم دکتر ثاقبی با حضور اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان گیلان و جناب آقای دکتر امجدی معاونت پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان برگزار شد. در ابتدای مراسم دکتر احدزاده سرپرست دانشگاه فرهنگیان گیلان ضمن خیر مقدم حضور سرکار خانم ثاقبی سرپرست جدید پردیس بنت الهدی صدر رشت از حضور اساتید، کارکنان و هیئت علمی تشکر کردند.

 

در ادامه این مراسم حجة الاسلام و المسلمین عاملی مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان گیلان بیان نمودند : مدیریت فعال، متدین، انقلابی و کارآمد راه حل مشکلات کشور است. اگر بخواهیم مشکلات کشور و جامعه را رفع کنیم نیازمند مدیریت فعال هستیم نه منفل.

 

ایشان همچنین خاطر نشان کردند: بسیاری از مشکلات به خاطر این است که مدیران ما روحیه جهادی ندارند، کارآمد نیستند. برطرف کردن مشکلات با داشتن این ویژگی ها بسیار راحت است.  در پایان بیان نمودند: امیدوارم با وحدت، همدلی و همراهی سعی کنیم مشکلات موجود احتمالی در دانشگاه را حل کنیم و همچنین امیدواریم با انتصاب سرکار خانم دکتر ثاقبی به این مسئولیت و با فعالیت و تعامل و احترام متقابل با مجموعه بتوانیم به عنوان یک خانواده در کنار هم مسائل پژوهشی و علمی را به خوبی پیش ببریم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما