اخبار > بیانیه مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان گیلان به مناسبت ۹ دی
 


بیانیه؛
بیانیه مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان گیلان به مناسبت ۹ دی

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1397/10/09

بیانیه حجت الاسلام والمسلمین دکتر عاملی مسئول دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان گیلان به مناسبت ۹ دی

بسم الله الرحمن الرحیم

۹ دی روز هم صدایی ملت با رهبری معظم انقلاب اسلامی مبنی بر جذب حداکثری و دفع حداقلی است که ملت شریف ایران در تاریخ زرین انقلاب اسلامی بار دیگر حماسه آفرید و به جهانیان فهماند علی رغم تنوع اندیشه های درون کشور، همبستگی و یکپارچگی ملت ایران در مقابل هتک حرمت به ارزش های اصیل انقلاب، هرگز از هم گسستنی نیست.

۹ دی در صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی ماندگار و بدون شک این روز بزرگ یک نقطه عطفی است که عظمت ملت ایران را بیش از پیش در نگاه جهانیان برجسته تر خواهد نمود. عمل بهنگام و تشخیص به موقع و تجلی ایمان دینی در دفاع از اسلام و انقلاب و رهبری به حدی بزرگ بود که از نگاه رسانه های دوست و دشمن پنهان نماند.

تجلی بصیرت الهی ملت مسلمان ایران باعث شد تا تمام نقشه های دشمن در حوزه جنگ نرم از هم پاشیده شود و عده ای خود فروخته که با عبور از خطوط قرمز نظام به ملت و رهبری معظم انقلاب بی مهری کردند و متاسفانه بازی خطرناکی را علیه امنیت و مصالح ملی نظام آغاز کردند که هنوز آن را خاتمه ندادند. دشمنان داخلی و خارجی باید بدانند که ۹ دی روز درخشش حضور جوانان و نوجوانانی بود که به نمایندگی از نسل سوم انقلاب در میادین و خیابان ها حضور یافتند و صیانت از انقلاب و اسلام را از نسل پیشین تحویل گرفتند.این حضور بی نظیر، دشمن را برای ضربه به انقلاب نا امید کرد.

امروز نسل سوم انقلاب در جای جای صحنه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی حضور دارد و مومنانه تر از نسل اول و دوم در راه تداوم انقلاب گام بر می دارد.

روز ۹ دی روز بصیرت و میثاق دوباره ملت با امام جامعه و ولایت فقیه را به همه مردم، همه دانشگاهیان و نخبگان و فرهیختگان به خصوص به همه دانشگاهیان، دانشجومعلمان، اساتید و کارمندان دانشگاه فرهنگیان استان گیلان تبریک عرض می کنم. امیدوارم همیشه با بصیرت در راه دشمن شناسی گام برداریم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

سید احمد عاملی

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری 

در دانشگاه فرهنگیان گیلان

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما