اخبار > مسائل و مشکلات و راهکارهای آموزش جغرافیا در دانشگاه ها با تاکید بر دانشگاه فرهنگیان
 


نشست تخصصی با موضوع؛
مسائل و مشکلات و راهکارهای آموزش جغرافیا در دانشگاه ها با تاکید بر دانشگاه فرهنگیان

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1397/08/24

دانشگاه فرهنگیان پردیس بنت الهدی صدر گیلان با همکاری انجمن علمی جغرافیا و برنامه ریزی روستایی شعبه گیلان، اولین نشست تخصصی را با عنوان مسائل و راهکارهای آموزش جغرافیا در دانشگاه ها با تاکید بر دانشگاه فرهنگیان برگزار نمود.

به گزارش پایگاه خبری دانشجو معلم stnn، دانشگاه فرهنگیان پردیس بنت الهدی صدر گیلان با همکاری انجمن علمی جغرافیا و برنامه ریزی روستایی شعبه گیلان، اولین نشست  تخصصی را با عنوان مسائل و راهکارهای آموزش جغرافیا در دانشگاه ها با تاکید بر دانشگاه فرهنگیان در روز چهارشنبه 23 آبان 1397 از ساعت 13 الی 15 در سالن کنفرانس پردیس بنت الهدی صدر گیلان برگزار نمود.

در این نشست که به میزبانی دانشگاه فرهنگیان پردیس بنت الهدی صدر گیلان برگزار شد هر کدام از سخنرانان پیرامون موضوع صحبت نمودند و جناب آقای دکتر نورالدین عظیمی به بررسی نحوه آموزش جغرافیا در آموزش و پرورش دانشگاه های کانادا بیانات ارزشمندی ارایه نمودند. در ادامه آقایان دکتر نصرالله مولایی و دکتر مجید یاسوری هم دانشگاه های داخل را  مورد ارزیابی قرار دادند و سرکار خانم دکتر پری موسی پور میاندهی هم دانشگاه فرهنگیان را مورد بررسی قرار دادند.

 

پایان خبر/


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما