اخبار > آیین استقبال از دانشجومعلمان ورودی 97
 


استقبال از دانشجومعلمان ورودی 97
آیین استقبال از دانشجومعلمان ورودی 97

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1397/07/08

مراسم استقبال از دانشجومعلمان ورودی 97 پردیس بنت الهدی صدر رشت و پردیس امام علی (ع) با حضور نادر جهان آرای، مدیر کل آموزش و پرورش گیلان، دکتر سید سعید احدزاده، سرپرست پردیس های گیلان، حجة الاسلام و المسلمین عاملی، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان گیلان و سایر مسئولین در سالن همایش پردیس بنت الهدی صدر رشت برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری دانشجومعلم (stnn)  مراسم استقبال از دانشجمومعلمان جدید الورود سال 97 با حضور مسئولین محترم دانشگاه، و همچنین با حضور جناب دکتر نادر جهان آرای، مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان، دکتر اکبری مقدم، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، برگزار شد.

 

در این مراسم، بعد از اتمام سخنرانی حجة الاسلام عاملی، دکتر احدزاده و دکتر اعلایی، دکتر جهان آرای در جایگاه سخنرانی حضور یافتند. ایشان ضمن تبریک شروع سال تحصیلی جدید اظهار کرد : افتخار می کنم که گذشته کاری من، شغل شریف معلمی بوده است. خداوند را سپاس می گوییم که می توانیم در شغل معلمی حضوری شریف و ماندگار داشته باشیم. ایشان همچنین در بین سخنان خود از دکتر احدزاده و همچنین تیم اداری آموزشی ، اساتید و نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان گیلان تقدیر و تشکر نمود.

 

دکتر جهان آرای یادآور شد: باید به دنبال عواملی که باعث درخشش یک معلم می شود گشت؛ از دیگران پرسید تا در این راه مانا باشیم و بدرخشیم؛ ولی باید بدانیم مهمترین عامل انگیزه است.

 

وی افزود: ان شاء الله انگیزه های دانشجومعلمان برای شغل شریف معلمی زیاد و زیاد تر شود و بتوانید مهارت های معلمی را به بهترین صورت کسب کنید.

 

لازم به ذکر است در انتها پس از سخنرانی مسئولین، از آقای علیزاده سرپرست سرپرستان سرای دانشجویی به عنوان کارمند نمونه تقدیر و تشکر شد.

 

پایان خبر.

 

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما