اخبار > سال تحصیلی جدید سرشار از شور، امید و تحولات مثبت و موثر در دانشگاه
 


در پیام رییس دانشگاه فرهنگیان به مناسبت آغاز سال تحصیلی تاکید شد:
سال تحصیلی جدید سرشار از شور، امید و تحولات مثبت و موثر در دانشگاه

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1397/07/05

رئیس دانشگاه فرهنگیان در پیام خود به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، امسال را سالی سرشار از شور و امید و تحولات مثبت و موثر در دانشگاه دانست.

به گزارش پایگاه خبری دانشجومعلم stnn، به نقل از روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، رئیس دانشگاه فرهنگیان در پیام خود به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، امسال را سالی سرشار از شور و امید و تحولات مثبت و موثر در دانشگاه دانست.

 

متن کامل پیام ریاست دانشگاه فرهنگیان به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ن و القلم و مایسطرون 

 

دانشگاه فرهنگیان در سال تحصیلی جدید نیز همچون گذشته مامن و محل تربیت قشر عظیمی از جوانان فرهیخته این سرزمین است که با بینش و بصرت شغل انبیا، حرفه مقدس معلمی را برگزیده اند.

امسال اما این حضور و این آغاز با شوری بیشتر همراه است، با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در اردیبهشت1397 و همزمان با هفته معلم در دانشگاه فرهنگیان و تاکید بر جایگاه این دانشگاه معلم پرور و مقام مقدس معلم که:"دانشگاه فرهنگیان مرکز ثقل نظام اموزش و پرورش کشور است" دلگرمی همه دغدغه مندان امر مقدس تربیت معلم مضاعف شد و این دانشگاه توانست برای سال تحصیلی جدید و در راستای جبران کمبود معلمان با همراهی دیگر نهادها، موفق به دریافت ردیف استخدامی بیش از 25 هزارنفر دانشجومعلم گردد.

"اکنون با گرامیداشت ایام ماه قیام و حماسه و پیام عاشورا و همچنین گرامیداست هفته دفاع مقدس و تسلیت شهادت عزیزانمان در استان خوزستان در  پی یورش کور  دشمنان قسم خورده انقلاب"  در آغاز سال تحصیلی جدید ضمن خیر مقدم به دانشجومعلمان و نو دانشجومعلمان عزیز خیر مقدم، امید آن دارم که این سال آغاز تحول در رشد کمی و کیفی دانشجومعلمان و معلمان این سرزمین باشد.

بار دیگر سال تحصیلی را سرشار از شور و امید و تحولات مثبت و موثر برای دانشجومعلمان، استادان و همکاران گرامی آرزومندم و توفیق روز افزون همه خدمتگزاران به نظام تعلیم و تربیت را از درگاه خداوند منان خواستارم.

حسین خنیفر

رییس دانشگاه فرهنگیان

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما