اخبار > نوزدهمین اجلاس سراسری سرپرستان مدیران استانی پردیس ها و واحد های تابعه دانشگاه فرهنگیان آغاز شد
 


در پردیس نسیبه تهران برگزار شد؛
نوزدهمین اجلاس سراسری سرپرستان مدیران استانی پردیس ها و واحد های تابعه دانشگاه فرهنگیان آغاز شد

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1397/06/12

نوزدهمین اجلاس سراسری سرپرستان مدیران استانی پردیس ها و واحد های تابعه دانشگاه فرهنگیان با شعار " به سوی احیای تربیت معلم طراز نظام جمهوری اسلامی ایران" آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجومعلم stnn، به نقل از روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، نوزدهمین اجلاس سراسری سرپرستان مدیران استانی پردیس ها و واحد های تابعه دانشگاه فرهنگیان با شعار " به سوی احیای تربیت معلم طراز نظام جمهوری اسلامی ایران" آغاز به کار کرد.

در این نشست دو روزه که با حضور دکتر خنیفر رئیس دانشگاه و اعضای هیات رییسه همراه بود، دکتر انصاری راد  مدیر امور پردیس های استان تهران، در سخنانی ضمن خیرمقدم با اشاره به حضور ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی به این دانشگاه آن را مایه خیر و برکت معنوی و مادی دانست و پذیرش بیش از 25 هزار دانشجو در سال جاری را از برکات این حضور  گرانقدر عنوان کرد.

وی با اشاره به توجه دکتر خنیفر رئیس دانشگاه بر استفاده از ظرفیت های درونی آن را بستری برای اهتمام و تلاش مدیران برای تحقق اهداف دانشگاه برشمرد.

دکتر انصاری راد با اشاره به ظرفیت های استان تهران اظهار کرد: در 4  پردیس و 5  مرکز استان بیش از 6500 دانشجو معلم مشغول به تحصیل هستند که قریب به یک پنجم دانشجو معلمان کشور را در اختیار دارد.

وی با تاکید بر لزوم توجه به ظرفیت  و نیازهای دانشگاه فرهنگیان استان تهران  به برخی اقدامات انجام شده در این استان از جمله انعقاد تفاهم نامه های همکاری با آموزش و پرورش شهر تهران برای تسهیل ارتباط، آماده شدن برای پذیرش بیش از 3 هزار دانشجو معلم نو ورود با بهره گیری از حمایت ها و ارتباطات برون سازمانی و احیای 2 مرکز نیمه فعال در راستای تحقق شعار احیای مراکز تربیت معلم و نیز تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه های استان تهران به عنوان قطب علوم پایه دانشگاه اشاره کرد.

شایان ذکر است اجلاس مدیران استان و سرپرستان پردیس ها و مراکز طی دو روز دوشنبه و سه شنبه 12 و 13 شهریور برگزار می شود. 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما