اخبار > بازدید دکتر خنیفر و هیئت رئیسه دانشگاه از دانشگاه فرهنگیان گیلان و تشکیل اولین جلسه هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان گیلان
 


با حضور هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان در گیلان انجام شد:
بازدید دکتر خنیفر و هیئت رئیسه دانشگاه از دانشگاه فرهنگیان گیلان و تشکیل اولین جلسه هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان گیلان

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1397/05/04

صبح روز چهارشنبه سوم مرداد ماه 97 جناب آقای دکتر خنیفر ریاست محترم دانشگاه فرهنگیان کشور و هیات همراه از دانشگاه فرهنگیان استان گیلان بازدید نمودند.

به گزارش پایگاه خبری دانشجو معلم stnn، صبح روز چهارشنبه سوم مرداد ماه 97  جناب آقای دکتر خنیفر ریاست محترم دانشگاه فرهنگیان کشور و هیات همراه که برای شرکت در جلسه هیت امنای دانشگاه فرهنگیان استان گیلان به این استان سفر کرده بودند،  فرصت را مغتنم شمرده و از بخش های مختلف پردیس امام علی (ع) و بنت الهدی صدر گیلان و ساختمان 16 کلاسه لاکان بازدید نمودند.

در این بازدید دکتر خنیفر اظهار امیدواری کردند که دانشگاه فرهنگیان گیلان در آینده نزدیک ، با توجه به  توانمندی و ظرفیت بالایی که دارد به  یک قطب علمی تبدیل گشته و ما بتوانیم در آینده رشته های کارشناسی ارشد را  در دانشگاه فرهنگیان گیلان داشته باشیم.

 

در ادامه دکتر خنیفر با همراهی جمعی از اعضاء هیئت رئیسه دانشگاه و مسئولین استانی دانشگاه فرهنگیان، جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه و دکتر جهان آرای مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان گیلان جهت تشکیل اولین جلسه هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان گیلان در استانداری گیلان حاضر شدند.

اهم مصوبات این جلسه به شرح زیر می باشد:

1)     بحث ساخت پروژه لاکان مورد بررسی و دستور کار دانشگاه قرار گیرد.

2)     مقرر شد دانشگاه فرهنگیان به عنوان عضو ثابت شورای اداری  استان در جلسات شرکت نماید.

3)     سازمان برنامه ریزی استان نسبت به کمک مالی به دانشگاه قول مساعدت دادند.

4)     مقرر شد یک کارگروه متشکل از مدیر استانی دانشگاه ، رئیس سازمان نوسازی ، مدیر کل آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان،  دانشگاه های خالی از جمعیت دانشجویی را شناسایی و با دراولویت قرار دادن ساختمان چهل هکتاری علوم و تحقیقات رشت برای واگذاری به دانشگاه فرهنگیان را در دستور کار خود قرار  دهد.

 

دیدار با اعضائ محترم هیئت علمی آخرین برنامه دکتر خنیفر در دانشگاه فرهنگیان گیلان بود.

شایان ذکر است کارکنان دانشگاه فرهنگیان گیلان نیز در جلسه ای جداگانه با حضور مدیر کل حراست جناب آقای دلقندی دکتر کچوئیان معاون محترم ارزیابی و دکتر محمدی مدیرکل حوزه ریاست و خانم دکتر علینژاد معاون محترم امور دانشجویی به طرح مطالب خود پرداختند  و مسئولین مربوطه به سوالات و موارد مطرح شده پاسخ دادند.

دیدار با آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه و امام جمعه رشت از دیگر برنامه های رییس دانشگاه فرهنگیان و هیات رئیسه بود. 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما