اخبار > دومین جشنواره فرهنگی استادان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان با محوریت قرآن و عترت با معرفی برترینهای هر حوزه به کار خود پایان داد
 


جشنوراه اساتید و کارکنان
دومین جشنواره فرهنگی استادان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان با محوریت قرآن و عترت با معرفی برترینهای هر حوزه به کار خود پایان داد

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1397/05/01

در رشته قرائت قرآن تحقیق در بخش خواهران خانم شکوفه روحی و در رشته آشنایی با صحیفه سجادیه نیز خانم صغری پوریوسفی از گیلان حائز مقام های سوم شدند که این افتخارآفرینی را به خانواده دانشگاه فرهنگیان گیلان تبریک عرض می نماییم.

به گزارش پایگاه خبری دانشجو معلم stnn، در مرحله کشوری دومین جشنواره فرهنگی اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان با محوریت قرآن و عترت از دانشگاه فرهنگیان گیلان در رشته قرائت قرآن تحقیق در بخش خواهران خانم شکوفه روحی و  در رشته آشنایی با صحیفه سجادیه نیز خانم صغری پوریوسفی حائز مقام های  سوم شدند که این افتخار آفرینی را خدمت این عزیزان و خانواده دانشگاه فرهنگیان گیلان تبریک عرض می نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، مرحله کشوری دومین جشنواره فرهنگی استادان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان با محوریت قرآن و عترت و با حضور 89 شرکت کننده در دو بخش خواهران و برادران در دانشگاه فرهنگیان همدان با معرفی برترینهای هر حوزه به کار خود پایان داد.

نفرات برتر، دومین جشنواره فرهنگی استادان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان  پس از رقابت در سه مرحله استانی، منطقه ای و کشوری در رشته های چهارگانه قرآن و عترت، علمی و هنری معرفی شدند.

این رقابت ها در 4 بخش آوایی و کتبی قرآن و عترت، پژوهشی و هنری در 14 رشته  با حضور 801 شرکت کننده در مرحله اول استانی آغاز شد، که 250 نفر به مرحله منطقه ای راه یافتند و از این تعداد 89 نفر موفق به کسب رتبه برای حضور در مسابقات کشوری شدند.

در این بخش از رقابت ها استادان و همکاران در بخش آوایی در رشته های حفظ کل قرآن کریم، حفظ 15 جزء و 5 جزء قرآن، تلاوت تحقیق و ترتیل و نیز در رشته های آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه و آشنایی با صحیفه سجادیه به صورت کتبی با هم به رقابت می پردازند.

در این دوره از رقابت ها در رشته قرائت قرآن تحقیق  در بخش برادران، غلامرضا باوجدان از خراسان رضوی، حسن کارخانه از تهران و مهدی مهرپور از مرکزی توانستند به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کنند.

در بخش قرائت قرآن ترتیل برادران نیز رضا میرزاجانی از استان قم رتبه نخست، محمدجعفر ورزی از استان اصفهان رتبه دوم و علی محمد کیقبادی از استان تهران رتبه سوم را از آن خود کردند.

همچنین یاور محمدی از کرمانشاه و مجید یاری از اصفهان نیز موفق به کسب رتبه اول و دوم رشته حفظ قرآن شدند.

در رشته قرائت قرآن تحقیق در بخش خواهران مریم السادات نورانیان از استان یزد، سعیده افضلی از استان تهران و شکوفه روحی از استان گیلان حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

خدیجه شریعتی از گلستان، ثریا جباری از اردبیل و ناهید مهدوی از البرز مقام اول تا سوم رشته قرائت قرآن ترتیل خواهران را از آن خود کردند.

سیده فاطمه هاشمی از استان زنجان و سارا رحیمی از استان کرمانشاه نیز رتبه های اول و دوم رشته حفظ قرآن (15 جزء) را کسب کردند.

در رشته آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، فضل اله رضایی اردانی از استان یزد رتبه نخست، صادق مهدوی یگانه از استان همدان و صابر صفی لو از استان زنجان مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.

در رشته های آشنایی با صحیفه سجادیه نیز فرهاد مومنی از کهگیلویه و بویر احمد حائز مقام اول و اعظم محمودی از قم و ضغری پوریوسفی از گیلان حائز مقام های دوم و سوم شدند.

و در نهایت مهناز قانعی، از تهران، مطهره زاهدی فر از کرمان و انسی کرامتی از خراسان رضوی به ترتیب مقام های اول تا سوم رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن را کسب کردند.

شایان ذکر است، آثار ارسالی رشته های پژوهشی (مقاله و بررسی و نقد کتاب) و نیز رشته های ادبی و هنری(شعر، خوشنویسی و طراحی) به دبیرخانه جشنواره نیز مورد داوری و ارزیابی قرار گرفته و نفرات برتر آن مشخص شده اند که در اختتامیه این جشنواره از آنان تقدیر می شود.

در رشته های علمی و هنری نیز پس از بررسی و داوری آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره، در بخش نقد و بررسی کتاب؛ مسعود اسدبیگی از استان همدان، امین ولی نژاد از استان آذربایجان غربی و یاسر سنایی از استان ایلام به ترتیب موفق به کسب رتبه های اول تا سوم این بخش شدند.در رشته مقاله نویسی، مختار ذاکری از هرمزگان حائز رتبه نخست و  امیر سلطانی نژاد از کرمان و حسین کرمانی از تهران مقام های دوم و سوم این گروه را از آن خود کردند.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما