اخبار > برگزاری همایش هفته پژوهش
 


به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد:
برگزاری همایش هفته پژوهش

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1396/09/28

دانشگاه فرهنگیان استان گیلان به مناسبت هفته ی پژوهش همایشی با حضور مسئولین و مدیران ارشد اموزش و پرورش با سخنرانی پروفسور کوروش فتحی را در سالن همایش پردیس بنت الهدی صدر برگزار نمود.

به گزارش پایگاه خبری دانشجومعلم stnn، دانشگاه فرهنگیان استان گیلان به مناسبت هفته ی پژوهش همایشی با حضور مسئولین و مدیران ارشد اموزش و پرورش با سخنرانی پروفسور کوروش فتحی را در سالن همایش پردیس بنت الهدی صدر برگزار نمود.

مراسم در روز سه شنبه مورخ ۲۸ آذر ۹۶ با تلاوت آیات روح بخش قرآن کریم توسط برادر یوسف رحیمی آغاز و در ادامه با سرود ملی ایران مزیین گردید.

پس از خیر مقدم دکتر احد زاده,سرپرست محترم دانشگاه فرهنگیان استان گیلان دکتر حاجتی, مدیر کل آموزش و پرورش استان ,جهت ایراد سخنرانی به جایگاه دعوت شد. وی در سخنان خود ضمن تبریک هفته ی پژوهش به دانشجو معلمان با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری در خصوص پژوهش مداری, از آنها خواست تا دانشگاه فرهنگیان را به سوی اهداف پژوهشی و اهتمام هر چه بیشتر به این مسئله سوق دهند.

در ادامه ی این همایش دکتر عزیزی, معاونت دانشجویی پردیس امام علی(ع) و دبیر برگزاری همایش هفته ی پژوهش ضمن تشکر و قدر دانی از مسئولین فرهیخته و بازخوانی گام های رو به جلوی دانشگاه فرهنگیان در سال های اخیر سخنان خود را به پایان رساند.

پروفسور کوروش فتحی,استاد برجسته ی دانشگاه شهید بهشتی و مشاور آموزش و توسعه ی منابع انسانی سخنران اصلی همایش در سخنان خود با اشاره به مقایسه کشور عزیزمان در سطوح مختلف با سایر کشورها، دانشجویان را برای ارائه تحقیقات مختلف و پژوهش مداری تشویق نمودند. پروفسور با دید جهانی نسبت به آینده, به دانشجویان را در خصوص وضع کنونی هشدار دادند و با تاکید بر پیشرفت روز افزون به وسیله ی دانشجویان پویا بر پایه ی دستاورد های جدید تلاش هر چه بیشتر دانشجو معلمان را در زمینه ی پژوهش خواستار شدند.

سرانجام این همایش با تقدیر از کتاب و پژوهشگران برتر و همچنین دانش آموز برتر در زمینه ی محسبات ذهنی به پایان رسید.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما