اخبار > تجمع اعتراضی دانشجومعلمان بسیجی پردیس امام علی (ع) در پاسخ به اظهارات سخیفانه ترامپ + متن بیانیه بسیج دانشجویی
 


در پاسخ به اظهارات سخیفانه ترامپ
تجمع اعتراضی دانشجومعلمان بسیجی پردیس امام علی (ع) در پاسخ به اظهارات سخیفانه ترامپ + متن بیانیه بسیج دانشجویی

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1397/02/23

روز یکشنبه مورخ 23 اردیبهشت 1397 بعد از نماز ظهر و عصر دانشجومعلمان بسیجی پردیس امام علی (ع) گیلان با تجمع در محوطه آموزشی این پردیس اعتراض و انزجار خود را نسبت به سخنان سخیف دونالد ترامپ نشان دادند.

به گزارش پایگاه خبری دانشجو معلم stnn، روز یکشنبه مورخ 23 اردیبهشت 1397 بعد از نماز ظهر و عصر دانشجومعلمان بسیجی پردیس امام علی (ع) گیلان با تجمع در محوطه آموزشی این پردیس اعتراض و انزجار خود را نسبت به سخنان سخیف دونالد ترامپ نشان دادند.

در این تجمع که با آیات ملکوتی کلام وحی توسط دانشجومعلم بسیجی یوسف رحیمی آغاز شد، حجت الاسلام و المسلمین دکتر عاملی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان گیلان و همچنین دکتر اعلایی رئیس پردیس امام علی (ع) سخنرانی نموده و سخنان دونالد ترامپ را محکوم نمودند.

در ادامه بیانیه بسیج دانشجویی پردیس امام علی (ع) در پاسخ به سخنان سخیفانه ترامپ توسط دانشجومعلم بسیجی محمد جواد احمدی قرائت شد. در پایان نیز پرچم مستکبرین جهانی به آتش کشیده شد.

 

متن بیانیه بسیج دانشجویی پردیس امام علی (ع) در پاسخ به اظهارات سخیفانه دونالد ترامپ به شرح زیر می باشد:

كَيْفَ وَإِن يَظْهَرُوا عَلَيْكُمْ لَا يَرْقُبُوا فِيكُمْ إِلًّا وَلَا ذِمَّةً ۚ يُرْضُونَكُم بِأَفْوَاهِهِمْ وَتَأْبَىٰ قُلُوبُهُمْ وَأَكْثَرُهُمْ فَاسِقُونَ.

 

چگونه ، برای مشرکان عهدی باشد ، حال آنکه اگر به شما دست یابند، نه خویشاوندی را رعایت می‌‌کنند و نه عهدی را. شما را با زبانشان راضی می‌‌کنند، ولی دل‌هایشان شما را نمی‌‌خواهد و بیشتر آنان فاسق و نابکارند..

(سوره ی توبه آیه ۸)

-------------------------------

دیگر زمان سازش و لبخند و اعتمادهای بی جا به پایان رسیده است. دیگر بس است عزت فروشی و گام نهادن بر روی پل های پوسیده و بی اساس. زمان آن فرارسیده است که از سویدای جان ایمان بیاوریم به این جمله که آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند

 ما دانشجومعلمان بسیجی و ولایت پذیر دانشگاه فرهنگیان، بدون هیچگونه وابستگی و ازبلندای اندیشه، سخنان و اقدامات گستاخانه و سخیف و بی پایه و اساس دونالد ترامپ، ریاست جمهوری ایالت متحده را محکوم و در جایگاه معلمی که همانا ادامه راه سبز انبیاست، جسارت ها و ادعاهای پوچ این  دیوانه آمریکایی را مذموم می دانیم. بدیهی است اگر دولت منحوس آمریکا غیر از این عمل می کرد ما به حقانیت راهی که تا امروز آمده ایم شک می کردیم. سران آمریکایی بارها و بارها قابل اعتماد و اتکا نبودن خود را اثبات کرده اند و تاریخ همواره سندی واضح در تائید  این اتفاقات گاه و بی گاه بوده است. حال زمان آن است که ما دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان هم صدا با رهبر و مقتدای خویش فریاد برآوریم" آقای ترامپ شما غلط میکنید"

 

وَالسّلامُ عَلَی مَنِ اتَّبَعَ الهُدی

 

"روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان"

 

 

جهت مشاهده گزارش تصویری روی اینجا کلیک نمایید.

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما