اخبار > سلسله فعالیت های بسیج دانشجویی در راستای تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی
 


حسین کاووسی در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری دانشجومعلم؛
سلسله فعالیت های بسیج دانشجویی در راستای تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1397/08/11

حسین کاووسی مسئول بسیج دانشجویی پردیس امام علی (ع) دانشگاه فرهنگیان گیلان در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری دانشجو معلم

به گزارش پایگاه خبری دانشجومعلم stnn، حسین کاووسی مسئول بسیج دانشجویی پردیس امام علی (ع) دانشگاه فرهنگیان گیلان در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری دانشجو معلم گفت:

در راستای رونق و افزایش فعالیت های فرهنگی و علمی و هنری در راستای تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی پردیس امام علی سلسله فعالیت هایی را آغاز کرده است.

او افزود: با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و آشنایی دانشجویان با کتب جدید و محوری، بسیج دانشجویی پردیس امام علی (ع) اقدام به راه اندازی پاتوق کتاب در ساختمان آموزشی پردیس کرده و همچنین 270 جلد کتاب به کتابخانه خوابگاه اهدا نموده است. همچنین سلسله نشست های دانشجویی با عنوان دورهمی دانشجویی به صورت هفتگی آغاز شده است و هر هفته سه شنبه شب ها ساعت 20 این برنامه در نمازخانه خوابگاه در زمینه های مختلف با توکل بر خدا اجرا خواهد شد.

کاووسی در پایان افزود: ان شاء الله سعی داریم تا در خوابگاه امام علی فعالیت های جهادی و فکری و هنری  و ورزشی بیشتری را در جهت رشد و رفاه دانشجویان عزیز انجام دهیم، همچنین بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه نیز برنامه های متنوعی را در نظر دارد که ان شاء الله در آینده ای نزدیک شاهد آن خواهیم بود.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما