اخبار و رویدادها
 
بیست و هشتمین جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان
دستورالعمل جامع بیست و هشتمین جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان
دستورالعمل جامع بیست و هشتمین جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیانبه اطلاع همه دانشجومعلمان گرامی می رساند جهت شرکت در بیست و هشتمین جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان، فایل دستورالعمل جامع جشنواره را که به پیوست آمده به دقت مطالعه نموده و با توجه به توانمندی در رشته های انفرادی یا گروهی شرکت نمایند.
پردیس امام علی (ع) گیلان برگزار می کند:
شروع پذیرش مقاله در همایش استانی نقش تربیت غیررسمی در تعلیم و تربیت برنامه درسی پژوهش مبنا
شروع پذیرش مقاله در همایش استانی نقش تربیت غیررسمی در تعلیم و تربیت برنامه درسی پژوهش مبنااز اساتید،پژوهشگران و دانشجویان گرامی دعوت به می شود تا مقالات علمی خود در زمینه موضوعات همایش را به ادرس ایمیل همایش ارسال نمایند.
در دانشگاه فرهنگیان گیلان برگزار می گردد:
چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد
چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشدچهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در دانشگاه فرهنگیان گیلان برگزار می گردد.
به همت هیئت مذهبی و بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان
برگزاری مراسم عزای حضرت فاطمه زهرا (س) در دانشگاه فرهنگیان گیلان
برگزاری مراسم عزای حضرت فاطمه زهرا (س) در دانشگاه فرهنگیان گیلانغروب شب شنبه مورخه 28بهمن96مراسم ویژه ایام فاطمیه با حضور مسئولین ،اساتید ،کارکنان و دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان گیلان در حسینه شهدای گمنام برگزار گردید .
مسابقه طلوع فجر 39
مسابقه فرهنگی طلوع فجر 39
مسابقه فرهنگی طلوع فجر 39نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان گیلان برگزار می کند: مسابقه فرهنگی طلوع فجر ویژه اساتید و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان گیلان

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما