اخبار > نشست توجیهی-آموزشی دانشجو معلمان جدید الورود
 


در پردیس امام علی (ع) گیلان؛
نشست توجیهی-آموزشی دانشجو معلمان جدید الورود

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1397/07/17

نشست توجیهی-آموزشی دانشجو معلمان جدید الورود با حضور مسئولین دانشگاه و استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجومعلم stnn، روز سه شنبه مورخه 1397/07/17ساعت 10صبح ،نشست توجیهی-آموزشی دانشجو معلمان جدید الورود با تلاوت آیاتی ازقرآن کریم توسط دانشجو معلم سید امیر حسین حسینی وقرائت سرود جمهوری ایران آغاز شد.

در ابتدا دکتر اعلایی ریاست پردیس امام علی (ع) ضمن خیر مقدم به دانشجویان با بیان این نکته که تربیت تحول آفرین است و معلم باید دارای صلاحیت های ذیل باشد 1-صلاحیت عاطفی 2- صلاحیت تخصصی3-صلاحیت مهارتی

و همه صلاحیت ها برای اثر گذاشتن بر دیگران است.و در قسمت پایانی سخنان خود به معرفی چارت اداری پردیس امام علی (ع) پرداختند.

سخنران بعدی نشست آقای دکتر احد زاده مدیریت پردیس های استان گیلان بودند که به نوبه خود ورود دانشجو معلمان جدید الورود را تبریک گفته وبیان نمودند،که یکی از ماموریت های دانشگاه فرهنگیان جذب نیرو ی انسانی مورد نیاز آموزش وپرورش است که تربیت نسل آینده بر عهده آنان است. و ایشان در ادامه سخنان خود به حضور مقام معظم رهبری در پردیس نسیبه اشاره کردند که رهبری با حضور خود خواستند این پیام را برسانند که دانشگاه فرهنگیان مرکز ثقل تعلیم و تربیت است واین دانشگاه مهم است.

در ادامه نشست حجت السلام و المسلمین دکتر عاملی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری به ایراد سخنانی پرداختند.ایشان در ابتدا ضمن خیرمقدم به دانشجویان جدید الورود درباره اهمیت شغل معلمی نکات ارزشمندی را بیان نمودند.ایشان در ادامه با اشاره به این نکته که معلمی شغل انبیاست و رسالت انبیا انسان سازی است.،به وظایف والای دفتر نهاد رهبریدر دانشگاه اشاره نموده و به معرفی کادر اداری نهاد رهبری در پردیس امام علی (ع) پرداختند. در ادامه نشست شاهد پخش کلیپی از معرفی پردیس امام علی (ع) و مختصری از گزارش کار واحد فرهنگی پردیس بودیم.

سخنران بعدی نشست آقای دکترترابی رئیس هسته گزینش آموزش وپرورس استان گیلان بودند که مطالبی را به شرح زیل بیان کردند.

دشمنان ما بر روی بخش های مختلف فرهنگی و سیاسی و اقتصادی و... سرمایه گذاری می کنند .ما هم به عنوان یک فرهنگی باید شناخت خود را از دشمن بالا ببریم. دشمنان با بیان کردن موضوعات مختلف در پی ایجاد نارضایتی هستند که برای رهایی از آن ها باید دور اندیش باشیم، تا اسیر دام ها نشویم.پایان بخش نشست سخنرانی کوتاه دکتر سید کمال حسین پور معاون متوسطه عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بودکه به بیان اهداف والای تربیت پرداخته و آن را تبیین نمودند.


 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
درباره ما
ارتباط با ما